Szczecińskie Towarzystwo Matematyczne "Kangur"

„KANGUR 2017” – ŻACZEK - ŻA

(uczniowie klas II SP)


LP.

KOD

KLASA

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK

DYPLOM

1.

SZBD

ZA

SZCZESNIAK JAGODA

80,00

bardzo dobry

2.

SZEB

ZA

JACKO ANTONI

77,50

bardzo dobry

3.

SZPX

ZA

BIENIAS GEBSKA KAROLI

77,50

bardzo dobry

4.

SZSK

ZA

JADACH BRUNO

77,50

bardzo dobry

5.

SZSD

ZA

KRZYSZTON LENA

75,00

bardzo dobry

6.

SGRB

ZA

LAMPARSKI ZBYSZEK

72,50

bardzo dobry

7.

SZPC

ZA

MALICKA ALEKSANDRA

72,50

bardzo dobry

8.

SZSI

ZA

KACPERSKI KUBA

72,25

bardzo dobry

9.

SZSO

ZA

KOWALSKA MARTYNA

72,25

bardzo dobry

10.

STBE

ZA

IWANIEC LUCJA

72,00

bardzo dobry

11.

SSSS

ZA

POLKOVODTSEVA KATERYNA

71,25

bardzo dobry

12.

SZNH

ZA

PLOSKI BORYS

71,25

bardzo dobry

13.

SZZG

ZA

WOLSKA NADJA

71,25

bardzo dobry

14.

SSSA

ZA

ZOFINSKA LUCJA

70,00

bardzo dobry

15.

SZBF

ZA

NIEWIADOMSKA LUCJA

68,50

bardzo dobry

16.

SZNR

ZA

WOZNY HANNA

68,50

bardzo dobry

17.

SSSA

ZA

BRANSKI MATEUSZ

68,25

bardzo dobry

18.

SGNE

ZA

PRZYBYSZ MAJA

67,50

bardzo dobry

19.

SSSA

ZA

WILCZYNSKI JAKUB

67,50

bardzo dobry

20.

SZSM

ZA

SIWIEC ANTONI

67,50

bardzo dobry

21.

SZSP

ZA

MARCEL KACZOROWSKI

67,50

bardzo dobry

22.

SZZG

ZA

STANEK LARTYNA

67,50

bardzo dobry

23.

SCHD

ZA

SZATKOWSKI BARTOSZ

66,25

wyróżnienie

24.

SGRB

ZA

WROBLEWSKI MAKSYMILIA

66,25

wyróżnienie

25.

SPOK

ZA

ZIELINSKI STASIAK LUK

66,25

wyróżnienie

26.

SSWC

ZA

GRALAK FRANCISZEK

66,25

wyróżnienie

27.

SZAM

ZA

PIATKOWSKA DOROTA

66,25

wyróżnienie

28.

SZNC

ZA

KOZLOWSKA ANNA

66,25

wyróżnienie

29.

SZNE

ZA

POZNANSKA MAJA

66,25

wyróżnienie

30.

SZNE

ZA

WETOSZKA WOJCIECH

66,25

wyróżnienie

31.

SZSD

ZA

TOMALA KACPER

66,25

wyróżnienie

32.

SSSE

ZA

KAZIMIERSKI KAROL

65,00

wyróżnienie

33.

SZAM

ZA

MASIEROWSKA JULIA

65,00

wyróżnienie

34.

SZNE

ZA

MACIEJEWSKA ZUZANNA

65,00

wyróżnienie

35.

SZSI

ZA

MATECKI MAKS

65,00

wyróżnienie

36.

SZSD

ZA

KACZMAREK POLA

64,50

wyróżnienie

37.

SDBD

ZA

PLUCINSKI DOMINIK

63,75

wyróżnienie

38.

SZAZ

ZA

WALUKIEWICZ WERONIKA

63,75

wyróżnienie

39.

SZPE

ZA

KLUSEK OLA

63,75

wyróżnienie

40.

SZZG

ZA

KAZMIERCZAK KRZYSZTOF

63,75

wyróżnienie

41.

SSSA

ZA

KWARCIAK MATEUSZ

63,50

wyróżnienie

42.

SSSA

ZA

PIECHOWIAK PAWEL

63,50

wyróżnienie

43.

SDBD

ZA

ANTCZAK ZUZANNA

62,50

wyróżnienie

44.

SNGD

ZA

CARDINALI WERPNJKA

62,50

wyróżnienie

45.

SPLB

ZA

LISZNIANSKI JULIAN

62,50

wyróżnienie

46.

SWOF

ZA

JAKIM IK MATEUSZ

62,50

wyróżnienie

47.

SZAG

ZA

WOLSKI PIOTR

62,50

wyróżnienie

48.

SZEB

ZA

SZUBRYT GRZE

62,50

wyróżnienie

49.

SCHE

ZA

PAS FILIP

61,25

wyróżnienie

50.

SGRA

ZA

LOBOZEWICZ OLIVER

61,25

wyróżnienie

51.

SSSA

ZA

RORBACH KARINA

61,25

wyróżnienie

52.

SSSA

ZA

ZIEBINSKA KATARZYNA

61,25

wyróżnienie

53.

SZAH

ZA

RYBAK ERNEST

61,25

wyróżnienie

54.

SZAM

ZA

PAWLIK OLIWIA

61,25

wyróżnienie

55.

SZAP

ZA

KOTARSKI TYMON

61,25

wyróżnienie

56.

SZAS

ZA

DOBBERSTEIN

61,25

wyróżnienie

57.

SZBF

ZA

LUDWICKI ADAM

61,25

wyróżnienie

58.

SZNC

ZA

TRZFCIAK ANIA

61,25

wyróżnienie

59.

SZSD

ZA

NICZYPORUK KABPER

61,25

wyróżnienie

60.

SDBD

ZA

POPLAWSKA ROZA

61,00

wyróżnienie

61.

SSSC

ZA

GRACJASZ ROZA

61,00

wyróżnienie

62.

SZAP

ZA

KUSIO KACPER

60,75

wyróżnienie

63.

SGLD

ZA

PRZESMYCKI LUKASZ

60,00

wyróżnienie

64.

SZAG

ZA

ROGUSKI JAN

60,00

wyróżnienie

65.

SZAM

ZA

BUDNY BORYS

60,00

wyróżnienie

66.

SZAS

ZA

SWITON JAKUB

60,00

wyróżnienie

67.

SPYE

ZA

ROBOTNIKOWSKI NATAN

59,75

wyróżnienie

68.

SZBB

ZA

BLASZCZAK KAJA

59,50

wyróżnienie

69.

SGLB

ZA

WRONEK WIKTOR

58,75

wyróżnienie

70.

SSSB

ZA

POZDROWICZ MAJA

58,75

wyróżnienie

71.

SSSO

ZA

KOWALEWSKA ZUZANNA

58,75

wyróżnienie

72.

SSSS

ZA

POL MICHAL

58,75

wyróżnienie

73.

SSWA

ZA

WOLKOW HANNA

58,75

wyróżnienie

74.

SSWE

ZA

SALAMONIK GABRIELA

58,75

wyróżnienie

75.

SZAH

ZA

PLEWCZYNSKI SZYMON

58,75

wyróżnienie

76.

SZNK

ZA

CHRUSCINSKI MATEUSZ

58,75

wyróżnienie

77.

SZSI

ZA

MISIOR HUBERT

58,75

wyróżnienie

78.

SZSK

ZA

GUZIENIUK ZUZANNA

58,75

wyróżnienie

79.

SCJC

ZA

ADAMCZYK MILORZ

58,50

wyróżnienie

80.

STBE

ZA

KRULIK ADAM

58,00

wyróżnienie

81.

SCJC

ZA

SKRYCKI TYMON

57,50

wyróżnienie

82.

SGLB

ZA

LYSZYK JULIA

57,50

wyróżnienie

83.

SGLD

ZA

AMROZIEWICZ ADRIANNA

57,50

wyróżnienie

84.

SNGF

ZA

SIENKOWSKI ANTONI

57,50

wyróżnienie

85.

SSTC

ZA

AUGUSTYNIAK LENA

57,50

wyróżnienie

86.

SSWC

ZA

ZIMEK OLAF

57,50

wyróżnienie

87.

SWOF

ZA

LUDWICKA ZOFIA

57,50

wyróżnienie

88.

SZAM

ZA

CIESIELSKI CYPRIAN

57,50

wyróżnienie

89.

SZAN

ZA

DUMKIEWICZ BARBARA

57,50

wyróżnienie

90.

SZAP

ZA

DUDKIEWICZ JACEK

57,50

wyróżnienie

91.

SZAS

ZA

GOLEBIOWSKI JAN

57,50

wyróżnienie

92.

SZEB

ZA

TARALA WOJCIECH

57,50

wyróżnienie

93.

SZED

ZA

GOREWICZ MAGDALENA

57,50

wyróżnienie

94.

SZSO

ZA

GIERASIMCZYK LENA

57,50

wyróżnienie

95.

SSSO

ZA

LAGIEWKA ALA

57,25

wyróżnienie

96.

SZAZ

ZA

GDOWSKI MACIEJ

57,25

wyróżnienie

97.

SZBF

ZA

WOZNICZKO ALEKSANDRA

57,25

wyróżnienie

98.

SZNC

ZA

ARLUKOWICZ LENA

57,25

wyróżnienie

99.

SZSN

ZA

GOLEBIEWSKI CYPRIAN

57,25

wyróżnienie

100.

SZAP

ZA

JANCZURA JULIA

57,00

wyróżnienie

101.

SZEB

ZA

SIODLAK KORNEL

57,00

wyróżnienie

102.

SKPF

ZA

KWIATKOWSKI TYMON

56,50

wyróżnienie

103.

SZAZ

ZA

SAWA KACPER

56,25

wyróżnienie

104.

SZBB

ZA

GIETKA POLA

56,25

wyróżnienie

105.

SZEB

ZA

ANDRZEJEWSKA HANNA

56,25

wyróżnienie

106.

SZED

ZA

GROTNIK MICHAL

56,25

wyróżnienie

107.

SZSH

ZA

JENDRZEJCZAK MARIA

56,25

wyróżnienie

108.

SZSK

ZA

KRAMKOWSKI OLIWIER

56,25

wyróżnienie

109.

SZSN

ZA

LASECKI KACPER

56,25

wyróżnienie

110.

SZSP

ZA

ZGANIACZ NATALIA

56,25

wyróżnienie

111.

SZAP

ZA

PIOTROWSKI DOMINIK

56,00

wyróżnienie

112.

SPYL

ZA

GEBSKI ALEKSANDER

55,75

wyróżnienie

113.

SZZZ

ZA

MORDAS DAWID

55,25

wyróżnienie

114.

SCHD

ZA

GRODOWCZYK ALEKSANDRA

55,00

wyróżnienie

115.

SCJG

ZA

ZAWISZA SZYMON

55,00

wyróżnienie

116.

SGLD

ZA

HRYNKIEWICZ MATEUSZ

55,00

wyróżnienie

117.

SMIG

ZA

NIESCIORUK FIKIP

55,00

wyróżnienie

118.

SPYE

ZA

GASIOROW KI WOJCIECH

55,00

wyróżnienie

119.

SSSA

ZA

ZAJAC MICHALIMA

55,00

wyróżnienie

120.

SSWA

ZA

DUSZYNSKA MAJA

55,00

wyróżnienie

121.

SSWE

ZA

CZYZYK PAWEL

55,00

wyróżnienie

122.

SWGC

ZA

MICIALCZYSZYN JULIA

55,00

wyróżnienie

123.

SZAG

ZA

SITKOWSKA HANNA

55,00

wyróżnienie

124.

SZAZ

ZA

GARCZYNSKI FILIP

55,00

wyróżnienie

125.

SZAZ

ZA

KORNICZ SZYMON

55,00

wyróżnienie

126.

SZBB

ZA

MIKOLAJ ZYLA

55,00

wyróżnienie

127.

SZBF

ZA

SOBIESNIEWSKI KACPER

55,00

wyróżnienie

128.

SZED

ZA

NOWAK PIOTR

55,00

wyróżnienie

129.

SZPF

ZA

MUJTA FRANCISZEK

55,00

wyróżnienie

130.

SZPS

ZA

PLISZKA MARCIN

55,00

wyróżnienie

131.

SSSA

ZA

SZWEDO FILIP

54,75

wyróżnienie

132.

SZAB

ZA

CZECHOWICZ KONRAD

54,75

wyróżnienie

133.

SGLB

ZA

SLAWSKI MICHAL

54,50

wyróżnienie

134.

SZAP

ZA

MAJA KRZYKALA

54,50

wyróżnienie

135.

SCHH

ZA

KORZENIECKA DARIA

53,75

wyróżnienie

136.

SDBD

ZA

WUJDA ESTEBAN

53,75

wyróżnienie

137.

SPOK

ZA

GOCH LUKASZ

53,75

wyróżnienie

138.

SSSO

ZA

WOZNIAK ZUZANNA

53,75

wyróżnienie

139.

SSWO

ZA

BLAZ MARTA

53,75

wyróżnienie

140.

SSWO

ZA

SIENKIEWICZ AGATA

53,75

wyróżnienie

141.

SZAG

ZA

GUILLEMANT JAN

53,75

wyróżnienie

142.

SZAP

ZA

NOWAK TATIANA

53,75

wyróżnienie

143.

SZBB

ZA

FULAWKA KAROLINA

53,75

wyróżnienie

144.

SZEB

ZA

ORGANOWSKI BARTEK

53,75

wyróżnienie

145.

SZNE

ZA

BOGACKI JAN

53,75

wyróżnienie

146.

SZSI

ZA

NIELACNY IGOR

53,75

wyróżnienie

147.

SZSP

ZA

BARTLOMIEJ KAMINSKI

53,75

wyróżnienie

148.

SZSP

ZA

JASIEJKO JOANNA

53,75

wyróżnienie

149.

SZZG

ZA

TRUSZKOWSLJ MATEUSZ

53,75

wyróżnienie

150.

SPYE

ZA

PIEPIORA HANNA

53,50

wyróżnienie

151.

SZAG

ZA

WASZKIEWICZ JAN

53,00

wyróżnienie

152.

SZAS

ZA

STARZYK MICHAL

53,00

wyróżnienie

153.

SBAL

ZA

BROZEK MICHALHNA

52,50

wyróżnienie

154.

SDBD

ZA

POPLAWSKI JAN

52,50

wyróżnienie

155.

SGRA

ZA

BALCERZAK BARTLOMIEJ

52,50

wyróżnienie

156.

SGRA

ZA

BUDZICH GABRYIEL

52,50

wyróżnienie

157.

SKPG

ZA

STEFANSKI BRUNO

52,50

wyróżnienie

158.

SSSD

ZA

WIECZORKIEWICZ ZOFIA

52,50

wyróżnienie

159.

SSSF

ZA

DABEK BARTEK

52,50

wyróżnienie

160.

SSSF

ZA

KONRADOWSKG MICHAL

52,50

wyróżnienie

161.

SSTH

ZA

BOROWICZ PIOTR

52,50

wyróżnienie

162.

SSWA

ZA

BOMBALA KACPER

52,50

wyróżnienie

163.

SZAM

ZA

MIELESZKO OLIMPIA

52,50

wyróżnienie

164.

SZEB

ZA

JABLONSKI MACIEJ

52,50

wyróżnienie

165.

SZEB

ZA

JANICKI FILIP

52,50

wyróżnienie

166.

SZNC

ZA

ZUKOWSKA NATALIA

52,50

wyróżnienie

167.

SZNE

ZA

STEPIEN MAJA

52,50

wyróżnienie

168.

SZNE

ZA

WLODARCZYK ALICJA

52,50

wyróżnienie

169.

SZPB

ZA

MARCEL TURBACZEWSKI

52,50

wyróżnienie

170.

SZPC

ZA

BORZYM KACPER

52,50

wyróżnienie

171.

SZPD

ZA

MALEC BARTOSZ

52,50

wyróżnienie

172.

SZPE

ZA

STEFANSKI BORYS

52,50

wyróżnienie

173.

SZPO

ZA

ROSOCHACKA WIKTORIA

52,50

wyróżnienie

174.

SZRC

ZA

KUKLINSKI MACIEJ

52,50

wyróżnienie

175.

SZRC

ZA

KULPA JULIAN

52,50

wyróżnienie

176.

SZSP

ZA

BORYS SOSNOWSKI

52,50

wyróżnienie

177.

SZSR

ZA

KOCIK MACIEJ

52,50

wyróżnienie

178.

SZAZ

ZA

PATYNEK DOMINIKA

52,25

wyróżnienie

179.

SSSC

ZA

MODRZEJEWSKA JULIA

52,00

wyróżnienie

180.

SZAG

ZA

LUBKOWSKA PAULINA

52,00

wyróżnienie

181.

SZAH

ZA

ZBORZIL NATALIA

52,00

wyróżnienie

182.

SZAN

ZA

SCIESZYNSKA OLIWIA

52,00

wyróżnienie

183.

SZPC

ZA

MOSTOWSKI ADAM

52,00

wyróżnienie

184.

SZSI

ZA

BLOCH ANTONINA

51,75

wyróżnienie

185.

SZPC

ZA

FARDZINSKA MARIA

51,50

wyróżnienie

186.

SGLB

ZA

BUJKO OLIWIA

51,25

wyróżnienie

187.

SGLD

ZA

OZIMEK ALEKSANDER

51,25

wyróżnienie

188.

SGNE

ZA

PIELECKI XAVIER

51,25

wyróżnienie

189.

SMBB

ZA

DYNDAM HANNA

51,25

wyróżnienie

190.

SMBF

ZA

KOBUSINSKI WIKTOR

51,25

wyróżnienie

191.

SPYB

ZA

TURTON TYMOTEUSZ

51,25

wyróżnienie

192.

SSSA

ZA

BAK LENA

51,25

wyróżnienie

193.

SSSA

ZA

MARUSZAK AMALIA

51,25

wyróżnienie

194.

SSSE

ZA

BAS MACIEK

51,25

wyróżnienie

195.

SZAH

ZA

REMISZ MONIKA

51,25

wyróżnienie

196.

SZAL

ZA

KASNICKI PRZEMYSLAW

51,25

wyróżnienie

197.

SZAR

ZA

MACIEJEWSKI MICHAL

51,25

wyróżnienie

198.

SZNC

ZA

ZUKOWSKI RAFAL

51,25

wyróżnienie

199.

SZRC

ZA

NOWICKI IGNACY

51,25

wyróżnienie

200.

SZSI

ZA

WLODARCZYK MARIA

51,25

wyróżnienie

201.

SZSK

ZA

UCIACZ GUSTA W

51,25

wyróżnienie

202.

SZSN

ZA

KEDZIERSKI FILIP

51,25

wyróżnienie

203.

SZSP

ZA

MORACZEWSKA ANNA

51,25

wyróżnienie

204.

SZSR

ZA

DRZAZGA ADAM

51,25

wyróżnienie

205.

SZTA

ZA

REINERT MICHAL

51,25

wyróżnienie

206.

SLOG

ZA

GRABAREK MICHAL

51,00

wyróżnienie

207.

SNGF

ZA

POLAKOWSKA MARTYNA

51,00

wyróżnienie

208.

SSTF

ZA

IGNACAK MARTYNA

51,00

wyróżnienie

209.

SZAG

ZA

STRZALKOWSKI BRONEK

51,00

wyróżnienie

210.

SGLO

ZA

JASINSKI ANTONI

50,75

wyróżnienie

211.

SSWE

ZA

NEBESNY MATEUSZ

50,75

wyróżnienie

212.

SZAP

ZA

BINKOWSKA LILIANNA

50,75

wyróżnienie

213.

SZPC

ZA

MLYNARCZYK MILENA

50,75

wyróżnienie

214.

SGNF

ZA

GREGORCZYK NATAN

50,50

wyróżnienie

215.

SPOK

ZA

GOLUBSKA HANNA

50,50

wyróżnienie

216.

SBAL

ZA

MUSIALOWSKA ANNA

50,00

wyróżnienie

217.

SCHD

ZA

RUAERT SEBASTIAN

50,00

wyróżnienie

218.

SDBK

ZA

KACZOR KONRAD

50,00

wyróżnienie

219.

SGLD

ZA

KOGUT ANASTAZJA

50,00

wyróżnienie

220.

SGNF

ZA

KARBOWSKA EMILIA

50,00

wyróżnienie

221.

SGRR

ZA

KRZYWAK KACPER

50,00

wyróżnienie

222.

SLOF

ZA

STEPIEN FILIP

50,00

wyróżnienie

223.

SNGE

ZA

PODEMSKI PIOTR

50,00

wyróżnienie

224.

SPOR

ZA

KAWELSKI GABRIEL

50,00

wyróżnienie

225.

SPYE

ZA

KONTRONIEWICZ KRZYSZT

50,00

wyróżnienie

226.

SSSA

ZA

PITRASZ NATALIA

50,00

wyróżnienie

227.

SSSF

ZA

GRZELKA KSAWERY

50,00

wyróżnienie

228.

SZAH

ZA

MACIEJEWSKA MILENA

50,00

wyróżnienie

229.

SZAM

ZA

STRAWA ELZBIETA

50,00

wyróżnienie

230.

SZAN

ZA

PLOTCZYK KLAUDIA

50,00

wyróżnienie

231.

SZBB

ZA

KOWALSKI OLEK

50,00

wyróżnienie

232.

SZNE

ZA

PASTUSZAK BARBARA

50,00

wyróżnienie

233.

SZNE

ZA

WASOWSKI JAKUB

50,00

wyróżnienie

234.

SZNF

ZA

LUC ZUZIA

50,00

wyróżnienie

235.

SZNR

ZA

DUBOVSKYTE URTE

50,00

wyróżnienie

236.

SZPP

ZA

MICHALINA GRYSZCZUK

50,00

wyróżnienie

237.

SZSI

ZA

KOWALCZYK DAWID

50,00

wyróżnienie

238.

SZSI

ZA

OBRYCKI ALEKSANDER

50,00

wyróżnienie

239.

SZSI

ZA

ZUKOWSKI GABRIEL

50,00

wyróżnienie

240.

SZSM

ZA

OSADKOWSKI MICHAL

50,00

wyróżnienie

241.

SZSP

ZA

KORBUT ALICJA

50,00

wyróżnienie

242.

SZTA

ZA

ZABSKI JAN

50,00

wyróżnienie

243.

SGLB

ZA

ZAJAC TYMOTEUSZ

49,75

wyróżnienie

244.

SGRB

ZA

SAMULINSKI ARTUR

49,75

wyróżnienie

245.

SSSA

ZA

KAWALEC ANTONHNA

49,75

wyróżnienie

246.

SWOA

ZA

ZIELINSKA MARTYNA

49,75

wyróżnienie

247.

SZAG

ZA

JANIK OLEK

49,50

wyróżnienie

248.

SZAN

ZA

BARABASZ MATEUSZ

49,50

wyróżnienie

249.

SZAZ

ZA

KNYS MAJA

49,50

wyróżnienie

250.

SZSN

ZA

SIWIEC MICHAL

49,25

wyróżnienie

251.

SSWC

ZA

OSEK JAKUB

49,00

wyróżnienie

252.

SZAP

ZA

PIETRASZUK HANIA

49,00

wyróżnienie