Szczecińskie Towarzystwo Matematyczne "Kangur"

„KANGUR 2017” – STUDENT

 

1S     2S

STUDENT - 1S
(uczniowie klas II LO i T)


LP.

KOD

KLASA

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK

DYPLOM

1.

SZZL

1S

KUJAWA JAKUB

150,00

laureat

2.

SZZL

1S

MARUSZCZAK MACIEJ

150,00

laureat

3.

SZZL

1S

BANAS KAMIL

137,50

bardzo dobry

4.

SZZL

1S

BUDZYNSKI HUBERT

133,75

bardzo dobry

5.

SZNS

1S

ROGOWSKI KRZYSZTOF

128,75

bardzo dobry

6.

SZZL

1S

OZIMSKI ANDRZEJ

121,25

wyróżnienie

7.

SZZE

1S

AUGUSTYNIAK BARTOSZ

120,00

wyróżnienie

8.

SZLB

1S

WOLANSKI MARCIN

114,75

wyróżnienie

9.

SZLB

1S

HUMANSKI KAMIL

113,75

wyróżnienie

10.

SZZL

1S

BIALAS LUKASZ

113,25

wyróżnienie

11.

SZZL

1S

GASIENICA CIULACZ JAK

110,75

wyróżnienie

12.

SZZL

1S

PAWELEC MATEUSZ

109,75

wyróżnienie

13.

SZLB

1S

MIKOLAJCZYK JEDRZEJ

106,75

wyróżnienie

14.

SZZL

1S

KLIMUSZ ANNA

106,25

wyróżnienie

15.

SZLB

1S

CHMURA ARTUR

105,75

wyróżnienie

16.

SZZL

1S

BAGINSKI DAMIAN

104,50

wyróżnienie

17.

SZZL

1S

MLYNARCZYK PIOTR

104,00

wyróżnienie

18.

SZZL

1S

KRASNICKI WIKTOR

103,00

wyróżnienie

19.

SZZL

1S

GROMEK RYSZARD

102,50

wyróżnienie

20.

SSWL

1S

SZACILOWSKI DOMINIK

102,25

wyróżnienie

21.

SZLB

1S

GRABAREK BARTOSZ

102,25

wyróżnienie

22.

SZLB

1S

KACPERSKI ARKADIUSZ

102,25

wyróżnienie

23.

SZZL

1S

STARON KABPER

102,25

wyróżnienie

24.

SZST

1S

JULIA RZEWUSKA

98,75

wyróżnienie

25.

SZLB

1S

MILER MICHAL

98,00

wyróżnienie

26.

SZZL

1S

SZMETEROWICZ MARCEL

97,50

wyróżnienie

27.

SSSM

1S

POSPIECH JAKUB

96,50

wyróżnienie

28.

SZLB

1S

SMIALEK ALEKSANDRA

96,25

wyróżnienie

29.

SZZL

1S

KSIEZAK KORNEL

96,00

wyróżnienie

30.

SGLW

1S

WYPYCHOWSKI BARTEK

95,00

wyróżnienie

31.

SZNN

1S

SAPIECHA SZYMON

94,25

wyróżnienie

32.

SZLB

1S

LOPATKA MICHAL

93,50

wyróżnienie

33.

SZZL

1S

STASIAK DAWID

93,25

wyróżnienie

34.

SZLB

1S

BADACH MARCIN

92,50

wyróżnienie

35.

SZZE

1S

LEWOCZKO MARSEL

92,50

wyróżnienie

36.

SZLB

1S

NAWROCKA ALEKSANDRA

92,00

wyróżnienie

37.

SZZL

1S

OSLIZLO JOANNA

92,00

wyróżnienie

 

STUDENT - 2S
(uczniowie klas III LO i T oraz IV T)

 

LP.

KOD

KLASA

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK

DYPLOM

1.

SZZL

2S

MACIEJ BURDA

143,75

bardzo dobry

2.

SZZL

2S

MITROS WOJCIECH

143,75

bardzo dobry

3.

SZZL

2S

PYCHTIN MJCHAL

143,75

bardzo dobry

4.

SZZL

2S

SMOLENSKI PHILIP

143,75

bardzo dobry

5.

SZZL

2S

SZCZESNIAK JAKUB

143,75

bardzo dobry

6.

SZZL

2S

KOPACZYK PAWEL

138,75

wyróżnienie

7.

STBG

2S

JEDYK LUKASZ

138,00

wyróżnienie

8.

SZZL

2S

KOZLUK ADRIAN

137,50

wyróżnienie

9.

SZZL

2S

DROZDEK KACPER

133,75

wyróżnienie

10.

SZZL

2S

LECHOWICZ PAWEL

132,50

wyróżnienie

11.

SZZL

2S

DZIECIOL BARTOSZ

131,25

wyróżnienie

12.

STBG

2S

KUPCZYK KRZYSZTOF

130,00

wyróżnienie

13.

SZZL

2S

OWSIKOWSKI KONRAD

130,00

wyróżnienie

14.

SZZN

2S

URBALA ANNA

130,00

wyróżnienie

15.

SZZL

2S

BASSA KAROLINA

128,75

wyróżnienie

16.

SZZL

2S

POCZOBUT PAWEL

127,50

wyróżnienie

17.

SZZE

2S

DABEK JAKUB

123,75

wyróżnienie

18.

SZZL

2S

SUBOCZ MAREK

122,50

wyróżnienie

19.

SZLB

2S

SOBCZAK MARIUSZ

119,75

wyróżnienie

20.

SZZL

2S

HOLUB MACIEJ

116,00

wyróżnienie

21.

SZZL

2S

MALYSA KRZYSZTOF

115,00

wyróżnienie

22.

SZZL

2S

KOWALEWSKI MIKOLAJ

114,75

wyróżnienie

23.

SZZN

2S

PLISZKA PIOTR

113,25

wyróżnienie

24.

SZZN

2S

GALCZYNSKI KONRAD

111,00

wyróżnienie