Szczecińskie Towarzystwo Matematyczne "Kangur"

„KANGUR 2017” – KADET

 

1K     2K

KADET - 1K
(uczniowie klas I GM)


LP.

KOD

KLASA

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK

DYPLOM

1.

SZZL

1K

WOJTKOWIAK OLIWIA

143,75

laureat

2.

SPOO

1K

WOJNOWSKI DAMIAN

141,00

bardzo dobry

3.

SZZE

1K

STANIECKI JONASZ

140,00

bardzo dobry

4.

SZZL

1K

PRZEPIORSKI MJKOLAJ

138,75

bardzo dobry

5.

SZGB

1K

SZYSZKO KACPER

133,75

bardzo dobry

6.

SZZL

1K

ABRAMCZUK ALICJA

131,25

bardzo dobry

7.

SZZL

1K

KRUSZEWICZ WIKTOR

131,25

bardzo dobry

8.

SPOL

1K

ZOLA KATARZYNA

130,00

bardzo dobry

9.

SZZL

1K

JASKULA MICHAL

130,00

bardzo dobry

10.

SPYM

1K

SIWEK WIKTOR

128,75

bardzo dobry

11.

SZZL

1K

KROK MICHAL

128,75

bardzo dobry

12.

SZSS

1K

KOWALSKI PAWEL

127,50

wyróżnienie

13.

SZZL

1K

GLADKOWSKI MIKOLAJ

127,50

wyróżnienie

14.

SZZL

1K

ZYGIS WERONIKA

127,50

wyróżnienie

15.

SSSK

1K

TOMCZYK MARTYNA

126,25

wyróżnienie

16.

SGRE

1K

HRYNIEWSKI BARTLOMIEJ

125,00

wyróżnienie

17.

SZGD

1K

MAZIARZ CEZARY

125,00

wyróżnienie

18.

SZZL

1K

SLEDZINSKI JAROWIT

123,75

wyróżnienie

19.

SZGB

1K

FUKS TOMASZ

122,50

wyróżnienie

20.

SZGF

1K

WERNICKI ANDRZEJ

121,25

wyróżnienie

21.

SZZE

1K

GOZDOWSKI ALEKSANDER

121,25

wyróżnienie

22.

SZZF

1K

PASZCZAK STANISLAW

121,25

wyróżnienie

23.

SSSH

1K

ANTONCZAK BLAZEJ

120,75

wyróżnienie

24.

SZGF

1K

JANUSZEWSKI ADRIAN

120,00

wyróżnienie

25.

SZZL

1K

MIKE PATRYK

120,00

wyróżnienie

26.

SZSS

1K

BUCZKO KATARZYNA

118,75

wyróżnienie

27.

SZPK

1K

ZURAWSKI MICHAL

117,50

wyróżnienie

28.

SZZK

1K

SOSNOWSKA DARIA

116,25

wyróżnienie

29.

SZSS

1K

OGLECKI JAKUB

115,75

wyróżnienie

30.

SZSS

1K

SZEWCZYK JAKUB

115,00

wyróżnienie

31.

SZZL

1K

XILKOWSKI FILIP

115,00

wyróżnienie

32.

SZZL

1K

LUKASZEWSKI MAKS

114,75

wyróżnienie

33.

SZZL

1K

SOBCZYK PIOTR

113,75

wyróżnienie

34.

SZZE

1K

KULA MATEUSZ

113,50

wyróżnienie

35.

SZZL

1K

KUSMIREK MICHAL

113,50

wyróżnienie

36.

SZSS

1K

PUZIO ALICJA

113,00

wyróżnienie

37.

SDBG

1K

WAWRUSZCZAK JAKUB

112,50

wyróżnienie

38.

SZZE

1K

NOWAK BARBARA

112,50

wyróżnienie

39.

SZZL

1K

SZCZERBA BARTOSZ

112,50

wyróżnienie

40.

SSWG

1K

ORLOW MIKOLAJ

111,25

wyróżnienie

41.

SZZL

1K

MIKOLAJ SUS

111,25

wyróżnienie

42.

SZGB

1K

BORYS SOBCZAK

111,00

wyróżnienie

43.

SZZE

1K

FEDEROWICZ JULIA

110,75

wyróżnienie

44.

SZGM

1K

DRAZKIEWICZ ALEKSANDR

110,00

wyróżnienie

45.

SZSS

1K

NAGIEC JAN

110,00

wyróżnienie

46.

SZZP

1K

KRZEMIEN MAJA

109,50

wyróżnienie

47.

SGRE

1K

PROSNIEWSKA KINGA

108,75

wyróżnienie

48.

SZSS

1K

JAGODA PASTERNAK

108,75

wyróżnienie

49.

SZZL

1K

MOCHOL MARTYNA

107,50

wyróżnienie

50.

SZZL

1K

ROBACZYNSKA JOANNA

107,50

wyróżnienie

51.

SZZE

1K

BOJANOWSKA EMILIA

107,25

wyróżnienie

52.

SSSH

1K

RZESZUT STANISLAW

106,25

wyróżnienie

53.

SZZL

1K

BRONISZ KATINA

106,25

wyróżnienie

54.

SZZL

1K

WIECHECKI DOMINIK

106,25

wyróżnienie

55.

SWOG

1K

SITEK WOJCIECH

105,75

wyróżnienie

56.

SZZA

1K

STANISLAWCZYK OSKAR

105,75

wyróżnienie

57.

SZZF

1K

JASZCZAK DARIA

105,50

wyróżnienie

58.

SZSS

1K

BIENIEK PAULINA

105,00

wyróżnienie

59.

SZZM

1K

KAWCZYNSKA ZUZANNA

104,75

wyróżnienie

60.

SGRE

1K

NYKIEL OLIWIER

104,25

wyróżnienie

61.

SZZK

1K

KNAPIK ZUZANNA

104,25

wyróżnienie

62.

SZZK

1K

JARDZIOCH BARTOSZ

103,75

wyróżnienie

63.

SZZL

1K

SUS MALGORZATA

103,50

wyróżnienie

64.

SZZL

1K

PRUSIEWICZ MACIEJ

103,25

wyróżnienie

65.

SZGM

1K

DRAZKIEWICZ AKSEL

102,50

wyróżnienie

66.

SZZL

1K

KUCHARSKA BOGUMILA

102,25

wyróżnienie

67.

SCHN

1K

BURGER ZUZANNA

101,25

wyróżnienie

68.

SZZE

1K

BARAN BARTOSZ

101,25

wyróżnienie

69.

SZZL

1K

KAPUSCINSKI MARCIN

101,25

wyróżnienie

70.

SZZL

1K

BARTKOWIAK PIOTR

100,75

wyróżnienie

71.

SDBE

1K

SZYMANEK ALEKSANDRA

100,00

wyróżnienie

72.

SZPG

1K

OSMOLSKA NINA

100,00

wyróżnienie

73.

SZPK

1K

SYBIS OSKAR

100,00

wyróżnienie

74.

SZSS

1K

MICHAL PIWKO

100,00

wyróżnienie

75.

SZZL

1K

ROGUSKA PATRYCJA

100,00

wyróżnienie

76.

SSSH

1K

KACZYNSKI JEREMI

99,75

wyróżnienie

77.

SZZL

1K

JAWOREK BARTOSZ

99,50

wyróżnienie

78.

SSSH

1K

JASTRZEBSKI BARTOSZ

99,00

wyróżnienie

79.

SZZE

1K

OCIEPA KALINA

98,75

wyróżnienie

80.

SZZL

1K

MYCK FRANCISZEK

98,75

wyróżnienie

81.

SPYF

1K

WOLOWIEC JAKUB

98,50

wyróżnienie

82.

SZSI

1K

TARNOWSKI SZYMON

98,25

wyróżnienie

83.

SZZL

1K

BISKOT PATRYCJA

98,00

wyróżnienie

84.

SPYF

1K

FEJCZUK MATEUSZ

97,50

wyróżnienie

85.

SSSO

1K

STAS LUKASZ

97,50

wyróżnienie

86.

SSWH

1K

CIECHOWSKI ADAM

97,50

wyróżnienie

87.

SZGG

1K

BABIAK NATALIA

97,50

wyróżnienie

88.

SZPG

1K

KOBYLINSKI JACEK

97,50

wyróżnienie

89.

SZZL

1K

ANIOLA BARTOSZ

97,50

wyróżnienie

90.

SZZE

1K

ZALEWSKI MATEUSZ

97,00

wyróżnienie

91.

SZPL

1K

BUJNOWSKI BARTLOMIEJ

96,75

wyróżnienie

92.

SZSS

1K

BIEDRUNA ZUZANNA

96,50

wyróżnienie

93.

SGLG

1K

LIBER EMILIA

96,25

wyróżnienie

94.

SZZL

1K

WIACEK MICHAL

96,25

wyróżnienie

95.

SZPG

1K

KAMINSKA WERONIKA

96,00

wyróżnienie

96.

SZGG

1K

STANISLAW DZIENSKI

95,50

wyróżnienie

97.

SZZE

1K

RYSTWEJ NATALIA

95,50

wyróżnienie

98.

SDBG

1K

STANISLAWCZYK PIOTR

95,00

wyróżnienie

99.

SSSK

1K

OLIWIER SOKOLINSKI

95,00

wyróżnienie

100.

SYDO

1K

SMOLEJ BEATA

95,00

wyróżnienie

101.

SZZL

1K

LAZORYSZCZAK JULIA

95,00

wyróżnienie

102.

SBAD

1K

WIELGUS BARTOSZ

94,75

wyróżnienie

103.

SZZL

1K

CARONIA MARLENA

94,50

wyróżnienie

104.

SCHN

1K

HRYNKIEWICZ IGNACY

93,75

wyróżnienie

105.

SGLL

1K

MANCZUK ADAM

93,75

wyróżnienie

106.

SPOM

1K

PATRYK CZERWINSKI

93,75

wyróżnienie

107.

SSSK

1K

SIKORSKA MALGORZATA

93,75

wyróżnienie

108.

SSWK

1K

FRACZAK MAGDALENA

93,50

wyróżnienie

109.

SZSI

1K

WOJARNIK PAWEL

93,50

wyróżnienie

110.

SZZL

1K

MYCK BARBARA

93,25

wyróżnienie

111.

SZZE

1K

STANKIEWICZ FRANCISZE

93,00

wyróżnienie

 

KADET - 2K
(uczniowie klas II GM)

 

LP.

KOD

KLASA

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK

DYPLOM

1.

SZZL

2K

BATOG CEZARY

150,00

laureat

2.

SZZL

2K

DABROWSKI DAMIAN

150,00

laureat

3.

SZZL

2K

DABKOWSKI OSKAR

143,75

bardzo dobry

4.

SZZL

2K

JURCZYK DOMINIKA

143,75

bardzo dobry

5.

SZZL

2K

LEWINSKI MAKSYMILIAN

143,75

bardzo dobry

6.

SZZL

2K

NOWAK TOMASZ

143,75

bardzo dobry

7.

SZZL

2K

URBAN SZYMON

143,75

bardzo dobry

8.

SZSS

2K

KAMASA MARCIN

140,00

bardzo dobry

9.

SZZL

2K

WODNICKI LUKASZ

140,00

bardzo dobry

10.

SZZL

2K

ZAKRZEWSKI MATEUSZ

137,50

wyróżnienie

11.

SZZL

2K

KOWALAK MARTYNA

136,25

wyróżnienie

12.

SZZL

2K

PLUCINSKI MILOSZ

135,00

wyróżnienie

13.

SSWH

2K

PUCHALA ALEKSANDRA

133,75

wyróżnienie

14.

SZZL

2K

SOLECKI HUBERT

133,75

wyróżnienie

15.

SZZL

2K

GRALA MIKOLAJ

132,50

wyróżnienie

16.

SZZL

2K

KOBUS FRANCISZEK

132,50

wyróżnienie

17.

SZZL

2K

WOLEJSZA ALEKSANDRA

132,50

wyróżnienie

18.

SZZL

2K

BESTRY KACPER

131,25

wyróżnienie

19.

SZZL

2K

MARKOWSKI ERYK

131,25

wyróżnienie

20.

SZZL

2K

OPALA JAGODA

131,25

wyróżnienie

21.

SZZL

2K

STARON BARTOSZ

131,25

wyróżnienie

22.

SGNH

2K

KUSIAK ANNA

128,75

wyróżnienie

23.

SZSS

2K

PRZEZDOMSKA MALGORZAT

128,75

wyróżnienie

24.

SZZL

2K

BEDNARSKI BRUNO

128,75

wyróżnienie

25.

SZZL

2K

ZYGADLO ALICJA

128,75

wyróżnienie

26.

SZNR

2K

NEYMAN GNIEWKO

126,25

wyróżnienie

27.

SZZE

2K

BURDZIEJ MAKSYMILIAN

126,25

wyróżnienie

28.

SZZE

2K

JABLONSKA KATARZYNA

126,25

wyróżnienie

29.

SZZE

2K

PIORKOWSKA ZUZANNA

126,25

wyróżnienie

30.

SZZL

2K

ZIELINSKA OLGA

126,25

wyróżnienie

31.

SZZL

2K

ROSIK MICHAL

126,00

wyróżnienie

32.

SZGG

2K

KOWANSKA MAJA

125,00

wyróżnienie

33.

SZNR

2K

PALJAK INDREK

124,75

wyróżnienie

34.

SZGG

2K

OLECHOWSKA ALEKSANDRA

123,75

wyróżnienie

35.

SZSS

2K

MARTYNA HUBERT

123,75

wyróżnienie

36.

SZZE

2K

ZADWORNY JAN

123,75

wyróżnienie

37.

SZZL

2K

HURY DOMINIKA

123,75

wyróżnienie

38.

SZZE

2K

BEDNAREK MARTYNA

123,50

wyróżnienie

39.

SLOD

2K

WOJCIECHOWSKA MAGCA

122,50

wyróżnienie

40.

SZZE

2K

SUBOCZ MICHAL

122,50

wyróżnienie

41.

SZZL

2K

MARUSZCZAK HANNA

122,50

wyróżnienie

42.

SZZL

2K

KUJAWA MACIEJ

121,25

wyróżnienie

43.

SZZL

2K

MACIEJEWSKA JULIA

121,25

wyróżnienie

44.

SZZE

2K

HRABI DOMINIK

120,00

wyróżnienie

45.

SZZL

2K

GRAB MICHAL

120,00

wyróżnienie

46.

SZSS

2K

DOROGUSZ HANNA

119,75

wyróżnienie

47.

SGNH

2K

SIERACKI KAMIL

118,75

wyróżnienie

48.

SZSI

2K

PIETROWSKI JAKUB

118,75

wyróżnienie

49.

SZZL

2K

ROZKRUT MIKOLAJ

118,50

wyróżnienie

50.

SSSK

2K

KUJAWIAK JEDRZEJ

117,50

wyróżnienie

51.

SZZL

2K

MOJSIEWICZ MALGORZATA

117,50

wyróżnienie

52.

SZZL

2K

MICHAL STASIAK

116,25

wyróżnienie

53.

SSSK

2K

BUDZOWSKA WIKTORIA

115,00

wyróżnienie

54.

SZZH

2K

ROSA JAN

115,00

wyróżnienie

55.

SZZL

2K

ROGOWSKA ZUZANNA

115,00

wyróżnienie

56.

SZZL

2K

URIASZ JULIA

115,00

wyróżnienie

57.

SZZL

2K

ROGOWSKI MARCIN

114,50

wyróżnienie

58.

STBH

2K

KORWIN PIOTROWSKA KAR

113,75

wyróżnienie

59.

SZGF

2K

ZASOWSKI KONRAD

113,75

wyróżnienie

60.

SZZE

2K

FILIP KUSA

113,75

wyróżnienie

61.

SZZL

2K

KEVIN MAKAREWICZ

113,75

wyróżnienie

62.

SZZL

2K

MAKOWSKI DAMIAN

113,75

wyróżnienie

63.

SZZE

2K

KAPUSCINSKA MARTYNA

113,50

wyróżnienie

64.

SZGP

2K

KONDYS JAKUB

113,25

wyróżnienie

65.

SZZL

2K

KREFT SIETNICKA MILA

112,75

wyróżnienie

66.

SZZL

2K

PIOTR KUBIAK

112,50

wyróżnienie

67.

SNGL

2K

DEGA DOMINIK

112,00

wyróżnienie

68.

SWGA

2K

PACIEJEWSKI KACPER

111,25

wyróżnienie

69.

SZGF

2K

TUZIEMSKA WERONIKA

111,25

wyróżnienie

70.

SZZL

2K

PRYWER GABRIEL

111,25

wyróżnienie

71.

SZZL

2K

WOJCIECHOWSKI ZIMOWIT

111,00

wyróżnienie

72.

SZZE

2K

SOWINSKI PAWEL

110,00

wyróżnienie

73.

SZZL

2K

RACZYNSKA MONIKA

110,00

wyróżnienie

74.

SZSS

2K

AGATA CZUGALA

109,75

wyróżnienie

75.

SGLG

2K

ROZEWSKA NATALIA

108,75

wyróżnienie

76.

SMBE

2K

WOJCIECH MORYL

108,75

wyróżnienie

77.

SPOL

2K

NOWAK JULIA

108,75

wyróżnienie

78.

SZSE

2K

JAKUB MALOWIECKI

108,75

wyróżnienie

79.

SZSS

2K

WOJCIECH SLEDZ

108,75

wyróżnienie

80.

SPOL

2K

MOROZ KONRAD

108,50

wyróżnienie

81.

SPYG

2K

KAZMIERSKI BARTOSZ

108,50

wyróżnienie

82.

SPOM

2K

GIERLINSKA MAGDALENA

108,25

wyróżnienie

83.

SSSH

2K

BARAN KORNEL

108,25

wyróżnienie

84.

SZNR

2K

KUZNIAR SZYMON

108,25

wyróżnienie

85.

SGLG

2K

MANIECKA JULITA

107,50

wyróżnienie

86.

SGRD

2K

SIENKIEWICZ SZYMON

107,50

wyróżnienie

87.

SPOL

2K

ORLICKI JAKUB

107,50

wyróżnienie

88.

SZZE

2K

DRZEWIENIECKI ANDRZEJ

107,50

wyróżnienie

89.

SZZL

2K

SZKIBIEL EMILIA

107,50

wyróżnienie

90.

SZZL

2K

BORZDYNSKI SZYMON

107,25

wyróżnienie

91.

SBAD

2K

OLSZEWSKI JAKUB

107,00

wyróżnienie

92.

SGRD

2K

MARCINIAK GRACJAN

106,25

wyróżnienie

93.

SSWH

2K

PIASECZNY ADAM

106,25

wyróżnienie

94.

SZGD

2K

IWANCZUK WIKTORIA

106,25

wyróżnienie

95.

SZPG

2K

ZAGDANSKA PARADA

106,25

wyróżnienie

96.

SZZF

2K

KOSIOR ADRIAN

106,25

wyróżnienie

97.

SZZL

2K

TABISZ MARCIN

106,25

wyróżnienie

98.

SZZL

2K

PAPAJEWSKI MICHAL

106,00

wyróżnienie