Szczecińskie Towarzystwo Matematyczne "Kangur"

„KANGUR 2017” – JUNIOR

 

1J     2J

JUNIOR - 1J
(uczniowie klas III GM)


LP.

KOD

KLASA

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK

DYPLOM

1.

SZZL

1J

PLEWCZYNSKI ADAM

150,00

laureat

2.

SZZL

1J

TWARDOCH TOMASZ

145,00

laureat

3.

SZZL

1J

JAWORSKA JUSTYNA

143,75

laureat

4.

SZZL

1J

STANIEWSKI MICHAL

140,00

laureat

5.

SGNH

1J

STEMPINSKI JERZY

138,75

bardzo dobry

6.

SZZL

1J

ZALCEWICZ JEDRZEJ

137,50

bardzo dobry

7.

SZZL

1J

ZIENIUK KACPER

135,00

bardzo dobry

8.

SSSK

1J

PRZEMYSLAW LABUN

127,50

bardzo dobry

9.

SZZC

1J

MISZTAL SZYMON

126,25

bardzo dobry

10.

SZPK

1J

ORZECHOWSKI BLAZEJ

125,00

bardzo dobry

11.

SZZL

1J

NOWAK TOMASZ

125,00

bardzo dobry

12.

SZZL

1J

NAPIORKOWSKI MICHAL

123,75

wyróżnienie

13.

SMIG

1J

DUMICZ JULIAN

122,50

wyróżnienie

14.

SGLG

1J

STROZYNSKA NATALIA

120,00

wyróżnienie

15.

SZGH

1J

KAROLINA PIETRUSEWICZ

120,00

wyróżnienie

16.

SZZL

1J

DYBIOCH LEON

120,00

wyróżnienie

17.

SGLG

1J

PAWLUSINSKI HUBERT

118,75

wyróżnienie

18.

SZZL

1J

MACHALINSKI JAN

118,75

wyróżnienie

19.

SZPN

1J

JEDRZEJCZAK PATRYK

116,25

wyróżnienie

20.

SGRD

1J

WASZYNSKI LUKASZ

113,75

wyróżnienie

21.

SGRE

1J

BORYSEWICZ BLAZEJ

113,75

wyróżnienie

22.

SGLG

1J

JABLONSKI MACIEJ

112,50

wyróżnienie

23.

SZZE

1J

KIELBIK JOLANTA

112,50

wyróżnienie

24.

SGNH

1J

JANASZKIEWICZ MATEUSZ

111,25

wyróżnienie

25.

SSSK

1J

MARANDA MICHAL

111,25

wyróżnienie

26.

SZZL

1J

KULIBERDA JAKUB

111,25

wyróżnienie

27.

SZZE

1J

KUSYK JAKUB

110,00

wyróżnienie

28.

SZZL

1J

KOWALEWSKA GABRIELA

110,00

wyróżnienie

29.

SZZL

1J

KRYCKI JAKUB

109,75

wyróżnienie

30.

SZZL

1J

ROGOWSKI WOJCIECH

109,75

wyróżnienie

31.

SGNH

1J

WOJDYLA KAROLINA

108,75

wyróżnienie

32.

SZZE

1J

KRZYSZTOF DRZAZGA

108,75

wyróżnienie

33.

SZZK

1J

CZYZEWSKI OLIWIER

108,75

wyróżnienie

34.

SZZL

1J

KARWACKI MIKOLAJ

108,50

wyróżnienie

35.

SZZE

1J

KOLENDA DAMIAN

107,50

wyróżnienie

36.

SZZL

1J

GOLEC KONRAD

107,50

wyróżnienie

37.

SZZL

1J

SKIERS PAWEL

107,50

wyróżnienie

38.

SZZL

1J

WIRTEL KAMILA

107,50

wyróżnienie

39.

SZZE

1J

KORCHUT BARTOSZ

106,25

wyróżnienie

40.

SZZE

1J

ZAPOTOCZNA PAULINA

106,25

wyróżnienie

41.

SZZE

1J

SKRZYPCZAK KLARA

106,00

wyróżnienie

42.

SNGL

1J

PAWLAK NIKODEM

105,00

wyróżnienie

43.

SGLG

1J

PRUSIK PRZEMYSLAW

103,75

wyróżnienie

44.

SZZE

1J

NOWAKOWSKI JAKUB

103,75

wyróżnienie

45.

SZGH

1J

LECIEJEWSKI JAKUB

103,25

wyróżnienie

46.

SCHC

1J

OLSZEWSKI MACIEJ

102,75

wyróżnienie

47.

SZPS

1J

DOROZYNSKI FILIP

102,50

wyróżnienie

48.

SZZL

1J

BOZEK JAKUB

102,00

wyróżnienie

49.

SZZL

1J

KARDEL MARIA

102,00

wyróżnienie

50.

SZZL

1J

MALICKI JAKUB

101,75

wyróżnienie

51.

SZPL

1J

MILTYK AGNIESZKA

101,25

wyróżnienie

52.

SZZL

1J

STECKO OLIWIA

101,25

wyróżnienie

53.

SZPK

1J

GUSTOLEK OLIWER

101,00

wyróżnienie

54.

SZGH

1J

DABROWSKA ANNA

100,00

wyróżnienie

55.

SZZL

1J

ELZBIETA DONOTEK

100,00

wyróżnienie

56.

SZZL

1J

JUSZCZYK BARTEK

100,00

wyróżnienie

57.

SGLG

1J

JANOWICZ IGOR

99,25

wyróżnienie

58.

SZZL

1J

MACIASZEK KAMIL

98,75

wyróżnienie

59.

SZZL

1J

OKRAJNI WIKTORIA

98,75

wyróżnienie

60.

SZZL

1J

BOZEK LUKASZ

98,50

wyróżnienie

61.

SZGG

1J

BEKASZ PAULA

98,25

wyróżnienie

62.

SCJD

1J

LASKOWSKA JULIA

97,50

wyróżnienie

63.

SYDO

1J

MARCHLEWSKA JOANNA

97,50

wyróżnienie

64.

SMBE

1J

NURZYNSKI FILIP

97,00

wyróżnienie

65.

SZZL

1J

PIOTR DUDA

96,25

wyróżnienie

66.

SZZE

1J

LACEK URSZULA

96,00

wyróżnienie

67.

SCHC

1J

KUCHARSKA ZOFIA

95,75

wyróżnienie

68.

SZGM

1J

SOCHACKI ADAM

95,00

wyróżnienie

69.

SZZF

1J

KOLESINSKA JOANNA

95,00

wyróżnienie

70.

SZZL

1J

BARTANOWICZ SZYMON

95,00

wyróżnienie

71.

SZZL

1J

LUKASZEWSKA EWELINA

95,00

wyróżnienie

72.

SZZL

1J

PLEWIK IGNACY

95,00

wyróżnienie

73.

SZZL

1J

WITEK PIOTR

95,00

wyróżnienie

74.

SCJS

1J

KSEL HUBERT

94,75

wyróżnienie

75.

SPOM

1J

MACKOWSKI EMILIAN

94,75

wyróżnienie

76.

SPYF

1J

ZMUDA MARTYNA

94,50

wyróżnienie

77.

SGLG

1J

KOWALSKI MATEUSZ

93,75

wyróżnienie

78.

SZZE

1J

RYDYGIER WIKTOR

93,25

wyróżnienie

79.

SCJD

1J

MILER KAROL

92,50

wyróżnienie

80.

SZGL

1J

ARAS JAKUB

92,50

wyróżnienie

81.

SZZE

1J

KOCZKODAJ MICHAL

92,00

wyróżnienie

82.

SGNH

1J

HOWIL KORNEL

91,25

wyróżnienie

83.

SZZE

1J

ZELAZO MACIEJ

91,25

wyróżnienie

84.

SZZL

1J

DWORZYNSKA DARIA

91,25

wyróżnienie

85.

SZZL

1J

PIEKARSKA GABRIELA

91,25

wyróżnienie

86.

SZZL

1J

TORZYNSKA WERONIKA

90,50

wyróżnienie

87.

SSSK

1J

STELMASIK PAWEL

90,25

wyróżnienie

88.

SGRD

1J

MYCAN NATALIA

90,00

wyróżnienie

89.

SZZE

1J

HIRSCH AMTONI

90,00

wyróżnienie

90.

SZZH

1J

GLINSKI MICHAL

90,00

wyróżnienie

91.

SZZL

1J

AFRYKANSKA GABRIELA

90,00

wyróżnienie

 

JUNIOR - 2J
(uczniowie klas I LO i T oraz I, II i III ZSZ)

 

LP.

KOD

KLASA

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK

DYPLOM

1.

SZZL

2J

SAWICKI PIOTR

146,25

laureat

2.

SZZL

2J

KOLESINSKI WOJCIECH

143,75

laureat

3.

SZZL

2J

DOBROWOLSKI JAKUB

135,00

bardzo dobry

4.

SZLB

2J

CIESIELCZYK MIKOLAJ

131,00

bardzo dobry

5.

SZLB

2J

DRABAREK PAWEL

128,75

bardzo dobry

6.

SZZE

2J

DRYJANSKI MATEUSZ

127,50

bardzo dobry

7.

SZLB

2J

JASINSKI JAKUB

123,75

wyróżnienie

8.

SZNS

2J

GIERON MARCIN

123,75

wyróżnienie

9.

SZZL

2J

JEDNORALSKI BOGUSZ

123,75

wyróżnienie

10.

SSWL

2J

GORSKI WOJCIECH

122,50

wyróżnienie

11.

SZZL

2J

FILIPIAK PIOTR

122,50

wyróżnienie

12.

SZZL

2J

KARPINSKI BARTOSZ

122,50

wyróżnienie

13.

SZZE

2J

SIEMASZKO ADAM

121,25

wyróżnienie

14.

SZLB

2J

GIERSZEWSKA NATALIA

118,75

wyróżnienie

15.

SZZE

2J

PILAWKA SZYMON

116,25

wyróżnienie

16.

SSSM

2J

RYBARCZYK PRZEMYSLAW

115,00

wyróżnienie

17.

SZZE

2J

TOLKACZ MICHAL

115,00

wyróżnienie

18.

SZZK

2J

LANG MATEUSZ

115,00

wyróżnienie

19.

SZLB

2J

KLIMEK MICHAL

114,50

wyróżnienie

20.

SZZL

2J

KUCZMA MARTA

113,75

wyróżnienie

21.

SZZL

2J

SIENKIEWICZ MACIEJ

113,75

wyróżnienie

22.

SZZL

2J

URIASZ MATEUSZ

113,75

wyróżnienie

23.

SZLB

2J

GONCZEWSKI FILIP

113,00

wyróżnienie

24.

SZZE

2J

JACEK KURYS

112,50

wyróżnienie

25.

SZZL

2J

DZIADOSZ NATALIA

112,50

wyróżnienie

26.

SZST

2J

MILTYK LESZEK

107,50

wyróżnienie

27.

SZZE

2J

ZYDONIS JAKUB

107,50

wyróżnienie

28.

SZLB

2J

ANDRULONIS KRZYSZTOF

106,25

wyróżnienie

29.

SZLB

2J

TOBIASZ PAULINA

106,25

wyróżnienie

30.

SZLE

2J

LASOTA MILOSZ

106,25

wyróżnienie

31.

SZZL

2J

CEBO MACIEJ

106,25

wyróżnienie

32.

SZLB

2J

KOLODZIEJSKA ZUZANNA

105,00

wyróżnienie

33.

SZLB

2J

PRUFFER TOMASZ

105,00

wyróżnienie

34.

SZZK

2J

KUBIK KAJETAN

105,00

wyróżnienie

35.

SPOO

2J

LYJAK NATALIA

104,75

wyróżnienie

36.

SZZL

2J

DRUCIAREK KRZYSZTOF

103,75

wyróżnienie

37.

SZZL

2J

KWASNIAK KACPER

103,50

wyróżnienie

38.

SZZE

2J

GEZA FILIP

103,25

wyróżnienie

39.

SZNN

2J

JONCA MIKOLAJ

102,50

wyróżnienie

40.

SZZE

2J

BARTNICKA BARBARA

102,25

wyróżnienie

41.

SZZL

2J

NOCON TOMASZ

102,00

wyróżnienie

42.

SZLB

2J

MACIEJEWSKI GRZEGORZ

101,25

wyróżnienie

43.

SZZL

2J

SKALA PIOTR

100,75

wyróżnienie

44.

SZLB

2J

PESZKO KATARZYNA

99,75

wyróżnienie

45.

SZLB

2J

KOWALSKI KACPER

98,75

wyróżnienie

46.

SZZY

2J

RUSIECKI DANIEL

98,00

wyróżnienie

47.

SZZL

2J

CZEREPANIAK MICHAL

97,75

wyróżnienie

48.

SZLB

2J

ADAMCZYK HUBERT

97,50

wyróżnienie

49.

SZNN

2J

BACLAWSKA DOMINIKA

97,50

wyróżnienie

50.

SZZK

2J

RUDUS SZYMON

97,50

wyróżnienie

51.

SZLB

2J

MARIANKOWSKI KACPER

96,75

wyróżnienie

52.

SZZL

2J

KUPIDLOWSKI PIOTR

96,75

wyróżnienie